Beepless – gaismas modinātājs Beepless

Beepless – gaismas modinātājs

Personīgais saullēkts lampas formātā, kas kalpo kā modinātājs un palīdz tā lietotāju pamodināt no miega, pakāpeniski palielinot gaismas daudzumu telpā.

Pamošanās ar gaismas palīdzību ir pierādīta, kā veselīgākais veids kā piecelties. Mūsu mērķis ir piedāvāt patērētājiem iespēju uzsākt savu dienu patīkamāk, tādējādi pie reizes palielinot produktīvākas dienas iespēju.

Ar “Beepless” palīdzību tiek risināta bieži sastopama problēma, ka      no rīta ir nepatīkami, grūti  pamosties no ierastā skaņas modinātāja, kas izraisa šoku no straujās skaņas.

“Beepless” ir kontrolējams caur ērtu aplikāciju uz telefona, kas ir pieejama gan uz IOS ierīcēm, gan Android ierīcēm.

Ar funkciju “Beepless all around the world” var izvēlēties saullēkta modinātāja krāsu salikumu no daudzām pasaules malām, piemēram, kā no Tokijas, Londonas vai Ņujorkas.

Modinātāju var ērti piestiprināt pie gultas sienas padarot to viegli pārnēsājamu un uzstādāmu, ja pat esat ceļā.

Mērķauditorija

Mērķauditorija šim produktam ir personas, kuras savā ikdienas gaitās par prioritāti piešķir ērtības, dizainu un tehnoloģijas. Tas ietver personas, kuras interesējas par viedās mājas produktiem, novērtē minimālisma estētiku un piešķir prioritāti miega un pamošanās rutīnai. Mūsu produkts patiks arī personām, kuras meklē alternatīvu tradicionālajiem modinātājiem, piemēram, tiem, kuri ir jutīgi pret troksni vai dod priekšroku dabiskākai pamošanās pieredzei.

Komanda

Komanda ,,Beepless” sastāv no Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolēniem – Edžus Meirāna un Matīsa Burmistra. Produkts tiek aktīvi attīstīts arī ar sadarbības partneru palīdzību un mentori no RBS. Edžus Meirāns dalība komandā ir 3d modelētājs, finanšu un mārketinga speciālists un projekta vadītājs. Savukārt Matīss Burmistrs ir atbildīgs par programmēšanu un produkta tehnisko izveidi.

Citi dalībnieki