cMeLight cMeLight

cMeLight

Katru gadu Pasaulē satiksmes negadījumos savu dzīvību zaudē aptuveni 300 tūkstoši gājēju. Ir pienācis laiks ieraudzīt gājēju. Mūsu brīdinošā gaismas sistēma tiek veidota ar mērķi autovadītājiem atvieglot lēmuma pieņemšanu, tuvojoties gājēju pārejai, samazinot laiku, kas nepieciešams lēmuma pieņemšanai. Gaismas signāls ir redzams gan diennakts tumšajā laikā, gan sliktas redzamības apstākļos, neatkarīgi no tā vai gājējs valkā atstarojošu apģērbu vai nē. Šādu signālu ierīkošana ļaus justies drošāk - gājējiem par savu dzīvību, autovadītājiem par savu lēmumu, ļaujot droši apstāties nepieciešamības gadījumā.

Šis risinājums novērš vajadzību veikt lielus pārbūves darbus. Nepieciešams tikai piestiprināt iekārtu pie jau esošās gājēju pārejas, lai spētu uzlabot drošību uz ceļa.

Produktu izmatos gājēji un autovadītāji, taču reālais pircējs ir pašvaldības un ceļu uzturētāji – viņiem šī ideja varētu patikt, jo šobrīd iegūtās izmaksas ir daudz mazākas nekā tas ir līdzvērtīgiem risinājumiem – luksoforiem, un neietekmē ceļu infrastruktūru kā stabiņi.

Komandā esam divi Rūdolfi, inženierzinātņu un uzņēmējdarbības studenti, kuri nebaidās mēģināt- šoreiz vēlamies mēģināt mainīt pasauli uz labu. Pašu spēkiem esam veidojuši plastmasas pārstrādes iekārtas, tādejādi centušies cīnīties pret plastmasa piesārņojumu, kā arī organizējuši lekcijas un nodarbības jauniešiem, lai vērstu uzmanību par esošo problēmu, ka arī mēģinot iedvesmot ikvienu mainīt pasauli uz labu, sākot ar saviem paradumiem.

Citi dalībnieki