Pašaplaistošais puķupods “Herble” Herble

Pašaplaistošais puķupods “Herble”

Dienas pārpildītas ar darbiem un trūkst laika, taču uz palodzes stāv kāds neaplaistīts, aizmirsts un novītis augs?

Katram otrajam cilvēkam ir gadījies aizmirst aplaistīt savu augu, un mēs paši neesam izņēmums. Tāpēc mēs 4 skolēni, Eduards, Laura, Jēkabs un Hermanis, izveidojām cementa puķupodus ar automātisko aplaistīšanas funkciju, kas, savienojoties ar telefona mobilo lietotni, kontrolē aplaistīšanas biežumu un pievadītā ūdens daudzumu.

Puķupoda Herble priekšrocības

Veicot klientu aptaujas un detalizētu tirgus analīzi, kā arī uzlabojot produkta prototipu, esam radījuši pašaplaistošus puķupodus, kuriem ir:

1) 1L ūdens ietilpība ūdens tvertnei

2) Vienkāršs un mājām iekļaujošs dizains

3) Elektrības padeve no baterijām

4) Baterijas un ūdens līmeņa monitorēšana

5) Bezmaksas aplikācija, ar kuru var kontrolēt ūdens padeves daudzumu un biežumu, kā arī saņemt ieteikumus par augu apkopi un atgādinājumus papildināt ūdens trauku.

Vai tas man der?

Šis puķupods un aplikācija ir ērta un viegli lietojama ikvienam pieaugušajam, kas vēlas iesākt augu audzēšanu, taču mājās nekad nav bijis kāds augs vai trūkst zināšanas par augu audzēšanu.

Tomēr visvairāk iesakām herble puķupodus mūsdienu aizņemtajiem mileniāļiem, kuri rūpējas par mājas interjeru, bet gadās aizmirst aplaistīt savus augus.

Nākotnes plāni

Šobrīd aplikācija ar visām tās funkcijām ir pabeigta, tomēr herble puķupodi ir izstrādes stadijā un vācam tiem finansējumu. Kad tie būs pabeigti, izstrādāsim arī dažādu izmēru modeļus, kā arī puķupodus ar mitruma sensoriem, kas atļaus lietotājam pilnīgi automatizēt laistīšanu un padarīt to maksimāli efektīvu.

 Mūsu komanda

EDUARDS ŽEIRIS - VADĪTĀJS, PROGRAMMĒTĀJS

Savu nākotni vēlos saistīt ar IT un biznesu, tāpēc, domājot idejas, vēlējos iekļaut šo tehnoloģisko aspektu. Pats esmu strādājis IT uzņēmumā, kur programmēju dažādās valodās un strādāju ar datubāzēm. Mācoties Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas programmēšanas klasē un piedaloties daudz uzņēmējdarbības pasākumos, ikdienu attīstu savas zināšanas un pielietoju tās herble attīstībā.

LAURA MELNGALVE - MĀRKETINGA UN SABIEDRISKO ATTIECĪBU VADĪTĀJA

Mācoties mākslas skolā, esmu apguvusi mākslas un dizaina pamatus, kas noderēja gan aplikācijas, gan produkta vizuālā tēla noformējuma veidošanā. Labprāt veidoju vizuālos materiālus un dizainus, tāpēc mūsu komandā regulāri rūpējos par herble sociālajiem medijiem Instagram, Facebook un TikTok platformās.

JĒKABS ČUDARS - PROGRAMMĒTĀJS, IT SPECIĀLISTS

Esmu aktīvi piedalījies un iesaistījies biznesa saistītos pasākumos un projektos, kā arī brīvajā laikā nodarbojos ar programmēšanu un 3D modeļu veidošanu. Es izvēlējos darboties ar herble komandu, jo saredzu vīziju un potenciālu latviešu jauniešiem salikt galvas kopā un atrisināt ikdienišķu, bet tomēr visiem pazīstamu problēmu – aizmirsti un novītuši mājas augi.

HERMANIS PETRUČEŅA - RAŽOŠANAS VADĪTĀJS, MEHATRONIĶIS

Pašlaik mācos mehatronikas programmā Rīgas Tehniskajā koledžā, kur studiju beigās iegūšu mehatroniķa kvalifikāciju. Brīvajā laikā labprāt lodēju mikroshēmas un programmēju tās, kā arī interesējos par robotiku. Ar herble, esmu atradis iespēju pielietot savas zināšanas praktiski, strādājot ar prototipiem.

Atrodi mūs

Ja radušies kādi jautājumi, interesējieties par mūsu produktu vai vēlaties to pasūtīt, raksti mums:

Citi dalībnieki