Personalizēts mazuļa knupja turētājs Knapī

Personalizēts knupīša turētājs

SMU “Knapī” ir skolēnu mācību uzņēmums, kurš piedāvā mazuļa personalizētus knupīšu turētājus.

Mūsu komanda - komandā darbojas 3 astotās klases skolnieces, kuras ir atbildīgas, radošas, aktīvas un komunikablas. Kā arī visām ir iepriekšēja pieredze ar mazuļiem un uzņēmuma risināmo problēmu.

Mums visām ir mazāki brāļi un māsas, un mēs ikdienā saskaramies ar situācijām, kad viņu knupīši nokrīt, pazūd un sasmērējas. Dažreiz, sabiedriskās vietās nav iespējams to nomazgāt pēc nokrišanas, kas ir ļoti nepieciešams. Knupīti nenomazgājot, tiek apdraudēta mazuļa veselība. Uzņēmuma “Knapī’’ misija ir izvairīties no šādām situācijām un darīt visu, lai nekādā veidā nekaitētu mazuļa veselībai.

Personalizēšana ir ļoti liels plus un tā mēs atšķiramies no citiem uzņēmumiem. Kā arī, citi konkurenti ļoti bieži lieto silikona bumbiņas, kuras bērns var nokost, un silikonam ir īpašība aplipt ar puteklīšiem un netīrumiem, kuri rotaļu laikā var nokļūt bērna mutē. Liela konkurentu daļa izmanto plastmasu, kas ir lieki un to var aizvietot ar dabai draudzīgākiem materiāliem. Koka pērlītes grabinot, mazulis iepazīst jaunas skaņas un turētāja “knibināšana’’ attīsta roku motoriku kā arī iepazīst dažādas krāsas. Mānekļa turētājs nav smags, kas neizraisa diskomfortu. Kā arī turētāji atbilst ES drošības standartiem (materiāls, knaģītis, garums).

Problēma skar tieši mazuļus, taču netieši skar to vecākus, kuri ir mūsu galvenā mērķauditorija.

Šis produkts ir lieliska dāvana bērniņam, un nākotnē knupīša turētājs būs kā bērnības relikvija.

Citi dalībnieki