Pieteikties konkursam

1.
Norādi vecuma grupu
Augstskolas grupā komandu drīkst veidot 1.–4. kursa bakalaura programmu studenti, tajā skaitā 1. un 2. augstākās izglītības studiju programmu studenti
2.
Izvēlies no saraksta savu skolu
Tavai skolai ir jābūt Junior Achievement Latvia dalībskolai, lai varētu piedalīties konkursā
3.
Ieraksti savas komandas vai skolēnu mācību uzņēmuma nosaukumu
4.
Norādi savus kontaktus saziņai par konkursa rezultātiem un jaunumiem
5.
Ieraksti informāciju par savas komandas konsultantu - skolotāju
Skolotājam jābūt Junior Achievement Latvia (JA Latvia) Skolēnu mācību uzņēmumu programmas dalībniekam (jābūt reģistrētam JA Latvia sistēmā)
6.
Ieraksti informāciju par citiem Tavas komandas dalībniekiem
Ieskaitot Tevi komandā jābūt diviem līdz pieciem komandas dalībniekiem
Komandas biedrs Nr. 1
Iespējams pievienot līdz 4 dalībniekiem.
Pārliecinies, ka esi norādījis precīzus datus, lai varam sazināties ar Tevi un Taviem komandas dalībniekiem un skolotājam varam nosūtīt apstiprinājumu par dalību konkursā.

Paldies, Tavu pieteikumu saņēmām!

Kas tālāk?

  1. Informē savu komandu un skolotāju (skolas grupām), ka esi iesniedzis pieteikumu konkursam.
  2. Izmantojot e-pastā saņemtu saiti, 25. janvārī pievienojies vebinārā, kur iepazīstināsim ar konkursa norisi un noteikumiem, kā arī piešķirsim pieeju videomateriāliem, kas ļaus labāk sagatavoties konkursam.
  3. Gatavo biznesa plānu rīkā biznesaskices.swedbank.lv un pievieno gatavo plānu PDF formātā, izmantojot e-pastā saņemtu saiti, līdz 7.februārim pulksten 23:59.
Lietotāja reģistrācijas nolūkam Lietotājs piekrīt savu personas datu apstrādei. Lietotāja ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši normatīvajiem aktiem, un to apstrāde tiek veikta, ievērojot normatīvajos aktos noteiktos vispārīgos personas datu apstrādes principus. Visi Lietotāja dati pēc konkursa “Biznesa skices” noslēgšanās un ne vēlāk kā līdz 2022. gada 31.decembrim tiks dzēsti. Fizisko personu datu apstrādes pārzinis ir Swedbank. Personas datu apstrādi Swedbank var uzticēt apstiprinātiem fizisko personu datu apstrādātājiem, ar kuru sarakstu un Swedbank Personas datu apstrādes principiem var iepazīties Swedbank mājaslapā www.swedbank.lv.