Grāmatas turētājs 3D ACE

Grāmatas turētājs

PRECES IDEJA / RISINA:

Produkta mērķis ir atvieglot grāmatu lasīšanu, padarīt to patīkamāku. Kā arī popularizēt drukāta formāta grāmatu lasīšanu starp cilvēkiem, kuri izvēlas grāmatu lasīt elektroniski.

Produkts ir 3D printēts rīks, kas novietojams uz grāmatas  un ar roku pieturot, grāmata paliek atvērta, neļaujot tai aizvērties. Produkts dod iespēju izlasīt visu grāmatas lapaspusi, grāmatu turot tikai vienā pozīcijā.Tas palīdz darīt vairākas lietas vienlaicīgi, piemēram, vienā rokā turot grāmatu, otrā tējas krūzi.

Grāmatas turētājs ir līdz 11,5 cm garš un 3,5 cm plats un neaizņem daudz vietas. Pieejams četrās dažādas krāsas un divos izmēros - L un M (mainās caurums, kur ievieto rokas īkšķi). Cena sākot no 3,50€ par vienību.

MĒRĶAUDITORIJA:

Cilvēki, kas lasa drukāta veida grāmatas vai ir vēlme uzsākt lasīt, kā arī tiem, kuri pazīst kādu aktīvu lasītāju un vēlētos mūsu produktu iegādāties kā dāvanu.

Personām ar kustības traucējumiem (funkcionē viena roka) šis produkts ļaus uzsākt vai turpināt papīra formāta grāmatu lasīšanu.

INFORMĀCIJA PAR KOMANDU:

Komandā esam divas meitenes un mācāmies vienā kursā, apgūstam profesionālo izglītību Rīgas Valsts tehnikumā.

            Anete – komandas vadītāja: atbild par ražošanu, pakošanu un finansēm, prot darboties ar 3D printeri. Nebaidās riskēt un virza komandu uz panākumiem.

            Diāna – pārdošanas speciāliste: atbild par mārketingu, pārvalda sociālos tīklus un pārdošanu. Izmanto iegūto pieredzi mākslinieciskā sfērā preces un iepakojuma noformēšanai.

            Kopā protam sadarboties, komunicēt gan savā starpā, gan ar klientiem.

Citi dalībnieki